Wstęp

Od lat specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji, czyszczeniu i zabezpieczeniu aut powłokami ceramicznymi. Auto detailing to nasza pasja i zamiłowanie.

Sprawdzimy każdy zakamarek karoserii Twojego samochodu, a nasz przeszkolony Personel przy użyciu kosmetyków z najwyższej półki, przywróci Twojej bryce salonowy blask!

O nas

Poznaj naszą firmę i osoby, którym powierzasz swoje auto. Szkolimy się, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Nie tylko uzupełniamy swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania we współczesnym detailingu, ale przede wszystkim wspólnie pracujemy nad tym jak działać, by dostarczać Wam usługi na
najwyższym poziomie.

Co jeszcze?

W naszej galerii i w mediach społecznościowych możesz na bieżąco oglądać metamorfozy aut, które odwiedzają nasz warsztat.

Poniżej zamieszczamy wybrane opinie z google, zdjęcia dyplomów i certyfikatów, które do tej pory udało nam się zdobyć.

Polecam w 100%. Uratowali karoserię , auto błyszczy i pachnie. Nawet nie chcę teraz wpuszczać teściową do środka😅 Na pewno wrócę

Oleh Darmoriz

Polecam! Na pewno skorzystam ponownie nie raz 🙂 Wybrałam opcję mycia i nałożenia wosku twardego. Samochód wygląda jak nowy. Błyskawicznie, ale przy tym profesjonalnie wykonana usługa 🙂 Mili i sympatyczni Panowie. Jako upominek otrzymałam zapach i żeton do wózka co było miłym zaskoczeniem 🙂

Maja Prokopczyk

Dzięki wielkie za staranność i pełny profesjonalizm. Dobry kontakt i doradztwo. Zamówiłem u Was ceramikę, przez co nie da się przejść obok mojego konika obojętnie. Będę wracał i korzystał z innych Waszych usług. Serdecznie polecam!

Krzysztof Łodykowski

Mistrzostwo świata! Nie wiedziałem, że mój samochód może wyglądać aż tak dobrze! Szczere 5 gwiazdek!

Dawid Kos

Pełen profesjonalizm, auto dostało drugie życie 😉 dziękuję z całego serducha i polecam każdemu!

Paulina Korzeniewska

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do zlecenia, pomocni, prawdziwi zapaleńcy w dziedzinie detailngu, bardzo dobry kontakt, celujące wsparcie po sprzedażowe. Lakier odzyskał fabryczny wygląd, wnętrze wykończone wręcz pedantycznie. Rzetelna wycena bez niespodzianek w postaci dodatkowych kosztów. Terminowo. Polecam z czystym sumieniem!

Łukasz Grabowski

W auto kosmetyka polerowałem czarną Toyota Land cruiser. Auto przyjęte w umówionym terminie. Efekt po prostu rzuca na kolana i ponadto usługę wykonano nawet przed czasem. MEGA POLECAM.

Wojtek M

Panowie odwalili kawał dobrej roboty przy mojej mocno zmęczonej Toyocie i przywrócili jej sporo z dawnego blasku.

Łukasz

Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy. Samochód wygląda znakomicie. Polecam serdecznie i dodam na koniec, że jestem tak bardzo zadowolony, że w ciągu dwóch lat już czwarty samochód oddałem celem zrobienia korekty lakieru. Nigdy się nie zawiodłem i zawsze jest efekt WOW. Tak trzymać !! Brawo!!

Arek Snopek

Jestem zachwycony! Przez lata miałem opory, żeby skorzystać z tego typu usługi uważając, że sam najlepiej umyję i odkurzę swoje auto. Efektami pracy byłem jednak zachwycony. Tak czystego i pachnącego auta w środku nie miałem od nowości, a na zewnątrz błyszczał jakbym go dopiero odebrał z salonu. Cenowo okazało się to... dużo tańsze niż myślałem! Będę korzystał regularnie i gorąco wszystkim to polecam. 5/5

Piotr Kobosko

Niesamowite miejsce! Samochód wygląda teraz lepiej, niż jak wyjeżdżał z salonu. Zadbanie o każdy szczegół i jakość wykonania usługi sprawiły, że na pewno skorzystam ponownie. Polecam!

Krystian Maciejca

Poznaj nasze usługi